اسکوتر،سه چرخه و ماشین

« 46 نتیجه »
 • ماشین شارژی peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12008 سازنده:
  توضیحات: این ماشین توسط کودک یا به کمک والدین قابل هدایت است، و در طول مدت رشد کودک کاربرد دارد. تا زمانیکه کودک به حد یادگیری نرسیده از هدایت ماشین و تجربه رانندگی لذت می برد، و زمانیکه به سن مطلوب رسید، خودش هدایت را به عهده خواهد گرفت. موتور ماشین به سه تکه تقسیم می شود که برای کودک مانند تجربه یک مکانیک کار است! کودک میتواند مانند یک تعمیرکار حرفه ای موتور ماشین را خارج کند و دوباره سرجای خود برگرداند. تمام قطعات این ماشین تحت طراحی پگ پرگو در ایتالیا تولید شده است.
  دارای دیواره بلند برای محافظت کودک
  دارای لاستیک عاجدار مناسب برای هر نوع سطح،اعم از سیمانی،کاشی و آسفالت
  دارای آینه های عقب و کنار،
  درای داشبورد، دارای لاستیک های زه دار،

  دارای برف پاک کن
 • جیپ سوپر پاور peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12020 سازنده:
  توضیحات: یا می دانستید که رانندگی با وسایل نقلیه ی موتوری برای کودکان علاوه بر لذت فوق العاده زیادی که دارد، باعث رشد و پرورش هماهنگی و یکپارچگی مهارت های حسی حرکاتی،جهت یابی و تفکر منطقی می شود؟
  این همه به علت این است که کودکان وقتی کاری را انجام می دهند یاد می گیرند، با یک وسیله مفهوم درون و بیرون،راست و چپ،جلو و عقب،تند و کند،توقف و حرکت و .... را برای کودک جا می اندازد.
  تمامی محصولات دارای 2سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش از تاریخ فاکتور میباشند.
  مدت زمان باتری: 60 دقیقه
  دارای کمربند ایمنی قابل تنظیم،
  تنظیم صندلی در 3 وضعیت متناسب با رشد کودک
  با فشار دادن پدال گازحرکت انجام شده و با برداشتن پا از روی پدال، حرکت متوقف می شود
  دارای دو دنده
  دارای قفل باطری و موتور که کودک خردسال دسترسی به آن نداشته باشد.
  ایمن، قابل اطمینان و با کاربردی آسان
 • ماشین هیرو سوپرمن
  امتیاز:
  کد کالا: #11626 سازنده:
  توضیحات:
 • موتور شارژی peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12025 سازنده:
  توضیحات: آیا می دانستید که رانندگی با وسایل نقلیه ی موتوری برای کودکان علاوه بر لذت فوق العاده زیادی که دارد، باعث رشد و پرورش هماهنگی و یکپارچگی مهارت های حسی حرکاتی،جهت یابی و تفکر منطقی می شود؟ این همه به علت این است که کودکان وقتی کاری را انجام می دهند یاد می گیرند، با یک وسیله مفهوم درون و بیرون،راست و چپ،جلو و عقب،تند و کند،توقف و حرکت و .... را برای کودک جا می اندازد. مدت زمان باتری: 23 دقیقه ایمن، قابل اطمینان و با کاربردی آسان شما می توانید سرعت بالاتر را قفل کنید تا زمانیکه کودک بزرگتر شده و بتواند سرعت بالاتر را براند و کنترل کند با توجه به چهار چرخ بزرگ، سپر جلو که از برخورد با موانع، نیز در برابر پاشیدن گل و لای از کودک حفاظت می کند، وسیله ای عالی برای راندن در سطوحی پر از گل ولای است. گارد عقب نیز در برابر پاشیدن آب و گل در سطوح مختلف حفاظ خوبی است و هیجان و مانور بیشتری به راننده می دهد.
 • ماشین شارژی برند peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12009 سازنده:
  توضیحات: ین ماشین توسط کودک یا به کمک والدین قابل هدایت است، و در طول مدت رشد کودک کاربرد دارد. تا زمانیکه کودک به حد یادگیری نرسیده از هدایت ماشین و تجربه رانندگی لذت می برد، و زمانیکه به سن مطلوب رسید، خودش هدایت را به عهده خواهد گرفت. موتور ماشین به سه تکه تقسیم می شود که برای کودک مانند تجربه یک مکانیک کار است! کودک میتواند مانند یک تعمیرکار حرفه ای موتور ماشین را خارج کند و دوباره سرجای خود برگرداند. تمام قطعات این ماشین تحت طراحی پگ پرگو در ایتالیا تولید شده است.
  دارای دیواره بلند برای محافظت کودک
  دارای لاستیک عاجدار مناسب برای هر نوع سطح،اعم از سیمانی،کاشی و آسفالت
  دارای آینه های عقب و کنار،
  درای داشبورد،
  دارای لاستیک های زه دار،
  دارای برف پاک کن
 • جیپ پولاریس رنجر peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12021 سازنده:
  توضیحات: ماشین شارژی با باتری قابل شارژ 24 ولت،حداکثر سرعت 10 کیلومتر/ساعت،دارای تکیه گاه پشتی قابل تنظیم در دو وضعیت،داشبورد مجهز به رادیو و اتصال MP3 و نمایشگر تاریخ و ساعت، مشابه با یک ماشین واقعیآیا می دانستید که رانندگی با وسایل نقلیه ی موتوری برای کودکان علاوه بر لذت فوق العاده زیادی که دارد، باعث رشد و پرورش هماهنگی و یکپارچگی مهارت های حسی حرکاتی،جهت یابی و تفکر منطقی می شود؟
  این همه به علت این است که کودکان وقتی کاری را انجام می دهند یاد می گیرند، با یک وسیله مفهوم درون و بیرون،راست و چپ،جلو و عقب،تند و کند،توقف و حرکت و .... را برای کودک جا می اندازد. تمامی محصولات دارای 2سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش از تاریخ فاکتور میباشند.
  مدت زمان باتری: 45 دقیقه
  دارای کمربند ایمنی قابل تنظیم،
  دارای گارد کنار صندلی،
  دارای دامنه سرعت قابل تنظیم توسط والدین مطابق سن کودک
  با فشار دادن پدال گازحرکت انجام شده و با برداشتن پا از روی پدال، حرکت متوقف می شود
  دارای دو دنده
  دارای چراغ مه شکن و صفحه بادگیر
  ایمن، قابل اطمینان و با کاربردی آسان
 • بلدزر پدالی برند peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12005 سازنده:
  توضیحات:
 • تراکتور با تریلر
  امتیاز:
  کد کالا: #12108 سازنده:
  توضیحات: این تراکتور عظیم 181 سانتی متری از یک بیل در جلو و در پشت از یک حفار ارگونومیک و یک تریلر تشکیل شده است. دارای صندلی قابل تنظیم و فرمان،مناسب برای گروه سنی بالای 3 سال برند:smoby ساخت کشور: فرانسه
 • موتور شارژی برند peg perego
  امتیاز:
  کد کالا: #12010 سازنده:
  توضیحات: مدت زمان باتری: 80 دقیقه.
  با برداشتن پا از روی پدال گاز، ترمز به صورت خودکار عمل می کند و باعث توقف موتور می شود.
  با اینهمه امکانات و لوازم جانبی قطعاً یک سواری عالی منتظر شماست. برای کودکان دو سال به بالا، سواری بسیار راحتی دارد و کودک کاملاً احساس استقلال را تجربه خواهد کرد. امکانات این موتور بسیار مهیج است، با روشن کردن موتور و صدای غرش موتور اولین هیجان شروع شده و با به حرکت در آمدن موتور، زندگی کلاً شکل جدیدی به خودش خواهد گرفت. به علاوه صدای بوق، نور چراغ بزرگ جلوی موتور روشنایی خوبی ایجاد کرده و با استفاده از کلاه ایمنی نیز، کودک با اطمینان خاطر یک سواری عالی را تجربه خواهد کرد..
  جنس دسته های موتور آهن ضد زنگ است.
  چرخ سوم باعث حفظ تعادل شده و در عین حال از واژگون شدن و عدم تعادل موتور جلوگیری می کند و نیاز نیست تا کودک پاهای خود را بر روی زمین گذاشته تا خستگی در کند.
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689