هلیکوپتر

« 6 نتیجه »
 • هلیکوپتر رادیو کنترلی FQ777 بزرگ
  امتیاز:
  کد کالا: #10831 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر رادیو کنترلی fq777 بزرگ دارای ژیروسکوپ بسیار هوشمند و حرکت به تمام جهت ها با کنترل کننده ی رادیویی که شعاع نزدیک به ۴۰ متر را پوشش میدهد.برای خارج از خانه. دارای پایه های فرود نشکن همراه با ۴ ضربه گیر .
 • هلیکوپتر رادیو کنترلی E3306 متوسط
  امتیاز:
  کد کالا: #10832 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر رادیو کنترلی E3306 متوسط دارای ژیروسکوپ بسیار هوشمند و حرکت به تمام جهت ها با کنترل کننده ی رادیویی که شعاع نزدیک به ۴۰ متر را پوشش میدهد.برای فضای باز و خارج از خانه. دارای پایه های فرود نشکن همراه با ۴ ضربه گیر برای پرواز در خارج از منزل.
 • هلیکوپتر رادیو کنترلی با برد ۱۰۰ متر
  امتیاز:
  کد کالا: #10833 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر رادیو کنترلی ۶۳۰۲G متوسط هلیکوپتر مسابقه ای (RC) است , این هلیکوپتر دارای ژیروسکوپ بسیار هوشمند و دقیق است , همچنین از پرواز (3D) بهره مند است و حرکت به تمام جهت ها با کنترل کننده ی رادیویی که شعاع نزدیک به ۱۰۰ متر را به راحتی پوشش میدهد. دارای باطری ۳٫۷ ولتی ۱۰۰۰ میلی آمپر که برای دوازده دقیقه پرواز مفید است. زمان شارژ ۹۰ دقیقه در صورت خالی بودن خیلی زیاد باطری ۱۱۰ دقیقه. برای فضای باز و خارج از خانه. دارای پایه های فرود نشکن همراه با ۴ ضربه گیر برای پرواز در خارج از منزل. دارای بدنه آلومنیوم و چراغ جلو

 • هلیکوپتر رادیو کنترلی ۶۳۰۲ متوسط
  امتیاز:
  کد کالا: #10834 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر رادیو کنترلی ۶۳۰۲ با اندازه متوسط ,دارای باطری لیتیم و سه موتور قدرتمند که با ۳٫۵ کانال مفید و 3D با چرخش ۳۶۰ درجه قابل پرواز است,که با شارژ ۳۰ تا ۴۰ دقیقه میتواند ۱۵ دقیقه با قدرت در فضای بیرون پرواز کند.
 • هلیکوپتر مادون قرمز ۲۲۷
  امتیاز:
  کد کالا: #10835 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر مادون قرمز ۲۲۷,دارای باطری لیتیم و سه موتور قدرتمند که با ۳٫۵ کانال مفید و 3D با چرخش ۳۶۰ درجه قابل پرواز است,که با شارژ ۳۰ تا ۴۰ دقیقه میتواند ۱۵ دقیقه با قدرت در آپارتمان پرواز کند.

 • هلیکوپتر رادیو کنترلی ۷۳۵
  امتیاز:
  کد کالا: #10836 سازنده:
  توضیحات: هلیکوپتر رادیو کنترلی ۷۳۵ ,دارای باطری لیتیم و سه موتور قدرتمند که با ۳٫۵ کانال مفید و 3D با چرخش ۳۶۰ درجه قابل پرواز است,که با شارژ ۳۰ تا ۴۰ دقیقه میتواند ۱۵ دقیقه با قدرت در فضای خانه پرواز کند.
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689