تجهیزات پزشکی و بهداشتی

« 14 نتیجه »
 • تب سنج پستانکی بیورر مدل JFT20
  امتیاز:
  کد کالا: #11192 سازنده:
  توضیحات: یکی از دغدغه‌هایی که اکثر مادران برای اندازه‌گیری دمای بدن فرزندان‌شان دارند مقاومت آن‌ها در برابر این کار است اما وسیله‌ای که ظاهری جذاب داشته باشد این کار آسان‌تر می‌کند.
  دماسنج JFT20 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) ساخته شده است، ظاهری کودکانه دارد که رنگ‌ها و فرم جذاب‌ش می‌تواند مورد علاقه‌ی کودکان باشد. این محصول به‌ شکل پستانک طراحی شده است که با مکیدن آن توسط کودک دمای دهان به آن منتقل شده و پس از مدت زمان کوتاهی دمای بدن نوزاد را اندازه‌گیری می‌کند.
  برای این محصول دقت سنجش 0.1 درنظر گرفته شده، که این دقت برای اندازه‌گیری دمای بدن دقت مناسبی است. این مدل قابلیت خاموشی خودکار دارد که آن را پس از مدت زمان کوتاهی استفاده نکردن خاموش می‌کند. یکی از ویژگی‌های مثبت JFT20، ضدآب بودن آن است زیرا با قرار گرفتن آن در دهان و مرطوب شدن‌اش هیچ آسیبی به آن نمی‌رسد. برای این تب‌سنج یک حافظه در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می‌توان تغییرات دمای بدن را دنبال کرد همچنین با بالا رفتن دمای بدن از حد مجاز هشدار دمای غیرمجاز به‌صدا در می‌آید. درپوش محافظ که برای این محصول در نظر گرفته شده، آن را در برابر کثیف شدن محافظت می‌کند.

  ویژگی ها و مزایا:
  امکان ضدعفونی
  امکان شستشو در آب
  دارای محدوده سنجش از 34 تا 42 درجه سانتی گراد
  دارای دقت اندازه گیری یک دهم درجه
  مجهز به هشدار دمای غیر مجاز
 • ترازوی دیجیتالی بیورر مدل BG64 USB
  امتیاز:
  کد کالا: #11212 سازنده:
  توضیحات: اضافه وزن و چاقی مشکلی است که بسیاری از افراد جامعه با آن دست به گریبان هستند زیرا کاهش وزن و بعد از آن کنترل وزن می‌تواند تاثیر فراوانی در حفظ زیبایی و سلامت باشد. اما کنترل روند کاهش وزن به ابزار خاص خود نیاز دارد و یک شبه اتفاق نمی‌افتد. یکی از ابزارهایی که کمک فراوانی به کنترل وزن می‌کند، ترازو است که با استفاده‌ی روزانه و هفتگی از آن می‌توان تصویری کلی از روند افزایش یا کاهش وزن خود داشته باشیم تا راحت‌تر بتوانیم در طی زمان وزن را کنترل کنیم.
  ترازوی BG64 ساخت شرکت «بیورر» (Beurer) با بیشینه وزن قابل تحمل 150 کیلوگرم طراحی و ساخته شده است. این ترازو وزن را برحسب واحد کیلوگرم، پوند و استون نمایش می‌دهد. این مدل دارای صفحه نمایش بزرگ، برای راحت‌تر خواندن وزن است. برای BG64، تنها یک باتری لیتیومی به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌شود. همچنین سیستم خاموشی خودکار، ترازو را پس از استفاده خاموش می‌کند.
  BG64به غیر از اندازه‌گیری وزن، می‌تواند شاخص‌های سلامتی مثل میزان آب، چربی، وزن ایده‌آل، سوخت و ساز و تراکم استخوانی را نیز اندازه‌گیری کند. همچنین از طریق پورت USB می‌توان اطلاعات مورد نظر را به کامپیوتر منتقل کرد. BG64 به 10 حافظه مجهز است که برای حداکثر 10 نفر به کار می‌رود. با فشردن یکی از دکمه‌های روی صفحه و قرار گیری هر کدام از این 10 نفر روی ترازو، وزن جدید به حافظه‌ی اختصاصی آن فرد اضافه می‌شود. با توجه به امکانات پیشرفته‌ی BG64 این محصول برای مصارف حرفه‌ای از جمله سالن‌های ورزشی مناسب است.

  ویژگی ها و مزایا:
  - اندازه گیری آب بدن
  - اندازه گیری چربی
  - اندازه گیری تراکم استخوانی
  - محاسبه وزن ایده آل و سوخت و ساز بدن
  - با USB ‏و نرم افزار اطلاعات گرد آوری شده و وزن به راحتی به کامپیوتر منتقل می شوند
  - صفحه نمایش جدا شونده، چند کاره (ارسال بیسیم)
  - هرم تفسیر چربی بدن
  - جایگاه ثبت حافظه برای 10 کاربر
 • ترازو بیورر PS240
  امتیاز:
  کد کالا: #11213 سازنده:
  توضیحات: ترازوی PS240 مدلی با طراحی ساده و خوش ساخت از کمپانی نامدار بیورر است که برای همگان نماد دوام و دقت بالا است.
  این مدل قابلیت روشن شدن با ضربه‌ی پا را داشته و بلافاصله بعد از ایستادن روی آن با دقت بالایی وزن را نمایش می‌دهد.
  حداکثر وزن قابل محاسبه در بسیاری از ترازوها 150 کیلوگرم است اما این مدل بیورر مناسب افراد سنگین وزن هم بوده و تا 180 کیلوگرم را اندازه گیری می‌کند.

  ویژگی ها و مزایا:
  طراحی زیبا
  صفحه LCD بزرگ
  قابلیت اندازه گیری وزن بالا (180 کیلوگرم)
  دارای پوششی از جنس استیل ضد زنگ
  سیستم روشن شدن سریع
 • دما سنج و تب سنج دیجیتال بیورر مدل FT45
  امتیاز:
  کد کالا: #11193 سازنده:
  توضیحات: دماسنج FT45 بیورر نمونه‌ای ساده و مناسب برای تمامی اعضای خانواده است که از طریق تماس سر این دستگاه با سطح پوست پیشانی میزان حرارت بدن را با دقت مناسبی سنجیده و از طریق صفحه‌ی LCD که در بدنه تعبیه شده نمایش می‌دهد. این مدل دماسنج قادر به ذخیره‌ی ضبط آخرین نتیجه در خود است و برای نمایش دما به حدود 7 ثانیه زمان نیاز دارد و طی زمان لازم برای تماس با پوست و اندازه‌گیریدما را به شما اعلام می‌کند. واحد اندازه‌گیری دما در این مدل، سانتی‌گراد و فارنهایت است.

  جیوه فلزی سمی و بسیار خطرناک می باشد،به هیچ وجه استفاده از ترمومترهای جیوه ای را مجاز ندانسته و توصیه نمی شود.
  ترمومترهای 2013 بیورر آلمان خطر مسمومیت کودک دلبندتان را از میان برداشته و صنعت دیجیتال را به خانه شما می آورد
  کلیه عملکردهای ترمومتری مدل 2013 این محصول منطبق با طراحی مهندسین آلمانی می باشد

  ویژگی ها و مزایا:
  مشخصه محصول : عملکرد دماسنجی گوش و پیشانی
  صفحه نمایش بزرگ با نمایش سانتی گراد و فارنهایت
  قابلیت ضد عفونی شویندگی
  دارای خاموشی خودکار
  دارای یک عملکرد حافظه
 • تب سنج دیجیتال شش کاره بیورر مدل FT65
  امتیاز:
  کد کالا: #11194 سازنده:
  توضیحات: عملکرد 6 دستگاه در یک دستگاه :
  این دماسنج برای اندازه گیری دمای گوش داخلی که البته مقدار دقیق تری خواهد بود،پیشانی که البته اندازه گیری آن راحت و سریع تر است،تب سنجی برای زمانی که کودک یا بزرگسال بیماری در منزل داریم و ترمومتری سطوح برای زمانی که مطمئن نیستیم دمای مثلا شیشه شیر نوزاد مطلوب هست یا نه و سایر قابلیت های مفید دیگر مانند عملکرد دکتر برای چراغ سبز بی مشگل و قرمز تب دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

  دماسنج دیجیتالی FT65 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) تولید شده است، می‌تواند برای اندازه‌گیری دمای بدن و محیط به‌کار رود. این محصول دارای یک سری است که با نزدیک قرار دادن آن نسبت به گوش، پیشانی و سطوح می‌توان دمای آن‌ها را اندازه‌گیری کرد. همچنین FT65 به سیستم خاموشی خودکار مجهز است که دماسنج را پس از مدت زمان کوتاهی استفاده نکردن خاموش می‌کند؛ ویژگی‌ای که به طول عمر دستگاه می‌افزاید. برای اندازه‌گیری دمای سطوح و مواد مایع باید همانند اندازه‌گیری دمای بدن دماسنج را نزدیک آن‌ها قرار داد. بالا بودن دمای بدن از حد طبیعی توسط سیستم هشدار دمای غیر مجاز اعلام می‌شود تا فرد را از بروز تغییرات در وضعیت سلامت بدن آگاه کند.10 حافظه برای (FT65) در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می‌توان به تصویر کلی از تغییرات دمای بدن دست یافت. همچنین این محصول دارای نمایش‌گر تاریخ و زمان و صفحه نمایشگر بزرگ است که استفاده از دماسنج را آسان‌تر می‌کند. هرچند که این محصول ضدآب نیست، اما امکاناتی دارد که آن را برای مصارف خانگی و حرفه‌ای مناسب می‌سازد. بنابراین اگر به دنبال یک دماسنج با امکانات مناسب برای اندازه‌گیری دمای بدن هستید، FT65 را می‌توانید انتخاب کنید. FT65 یک دماسنج دیجیتال با نحوه‌ی سنجش گوش،پیشانی و سطوح، با صفحه نمایش بزرگ، قابلیت خاموشی خودکار، هشدار دمای غیر مجاز و امکان ذخیره‌ی 10 دمای مختلف در حافظه‌اش است.

  ویژگی ها و مزایا:
  آلارم تصویری دما به صورت شکلک های راهنما
  اندازه گیری و نمایش به سانتی گراد و فارنهایت
  تب سنجی دقیق از گوش،تب سنجی سریع و راحت از پیشانی، دماسنجی سطوح
  بدون خطر آلایندگی جیوه و مسمومیت های ناشی از جیوه
  قابلیت ضد عفونی کردن دستگاه
  دکمه عملکرد اتوماتیک خاموش
  کار با باتری قلمی
  شرکت گارانتی کننده: آرمین درمان
  مدت گارانتی: 2سال
 • ترازوی دیجیتالی بیورر GS21
  امتیاز:
  کد کالا: #11209 سازنده:
  توضیحات: وقتی در مورد وزن و تناسب صحبت می‌کنیم، اولین موضوعی که به ذهنمان می‌رسد اندازه‌گیری است. اندازه‌گیری این‌ که چه‌قدر چاق یا لاغر شده‌ایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هستند که پشت سرهم در ذهنمان مرور می‌شوند. با استفاده از ترازو نه تنها می‌توان وزن را اندازه‌گیری کرد بلکه در مدل‌های پیشرفته‌ی آن می‌توان میزان آب بدن، چربی و تراکم استخوان را نیز بدست آورد.
  ترازویGS21 ساخت شرکت «بیورر» (Beurer) با بیشینه وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم طراحی و ساخته شده است. صفحه نمایش بزرگ این ترازو، خواندن وزن را آسان‌تر می‌نماید. همچنین این مدل وزن فرد را بر حسب کیلوگرم، پوند و استون نمایش می‌دهد. برای روشن کردن GS21، باید یک باتری قلمی در آن قرار دهید. بنابراین اگر به دنبال یک ترازوی دیجیتال برای مصارف خانگی هستید، می‌توانید GS21 را انتخاب کنید.

  ویژگی ها و مزایا:
  صفحه نمایش بزرگ
  قابلیت تبدیل کیلوگرم به پوند و استون
  طراحی زیبا
  تکنولوژی روشن شدن سریع
 • ترازو بیورر GS420
  امتیاز:
  کد کالا: #11210 سازنده:
  توضیحات: وقتی در مورد وزن و تناسب صحبت می‌کنیم، اولین موضوعی که به ذهنمان می‌رسد اندازه‌گیری است. اندازه‌گیری این‌ که چه‌قدر چاق یا لاغر شده‌ایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هستند که پشت سرهم در ذهنمان مرور می‌شوند. با استفاده از ترازو نه تنها می‌توان وزن را اندازه‌گیری کرد بلکه در مدل‌های پیشرفته‌ی آن می‌توان میزان آب بدن، چربی و تراکم استخوان را نیز بدست آورد.
  ترازویGS420 ساخت شرکت «بیورر» (Beurer) با بیشینه وزن قابل تحمل 150 کیلوگرم طراحی و ساخته شده است. همچنین این مدل وزن فرد را بر حسب کیلوگرم، پوند و استون نمایش می‌دهد. برای روشن کردن GS420، باید یک باتری قلمی در آن قرار دهید.
  ویژگی ها و مزایا:
  -طراحی زیبا
  - ترازوی شیشه ای ایمن
  - تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون
 • تب سنج بیورر مدل FT78
  امتیاز:
  کد کالا: #11211 سازنده:
  توضیحات: یکی از چالش‌هایی که اکثر مادران با آن روبرو هستند اندازه‌گیری دمای بدن کودکان‌شان است، بنابراین وسیله‌ای که بتواند این کار را برای‌شان آسان‌تر کند، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. FT78 با سری کوچک‌اش برای اندازه‌گیری این دما مناسب است. با قرار دادن سری باریک این محصول در گوش کودک می‌توان دمای بدن را اندازه‌گیری کرد. سری‌های FT80 قابل تعویض است که این موضوع از امکان ایجاد عفوت در گوش در صورت کثیف بودن سری آن جلوگیری می‌کند. در صورت بالا بودن بیش از حد دمای بدن، هشدار دمای غیر مجاز به‌صدا در می‌آید. برای FT78 نه عدد حافظه در نظر گرفته شده است که امکان مشاهده‌ی تغییرات دمای بدن در شرایط مختلف را ارایه می‌دهد. همچنین اعلان صوتی که پس از اندازه‌گیری دما به‌صدا در می‌آید استفاده از این محصول را آسان‌تر کرده است.

  ویژگی ها و مزایا:
  - امکان اندازه‌گیری آسان
  - دارای قابلیت تعویض کلاهک
  - امکان هشدار دمای غیر مجاز بالاتر از 37.5 درجه‌ی سانتی‌گراد
  - امکان نمایش درجه‌ی حرارت در 2 حالت فارنهایت و سانتی‌گراد
  - دارای 9 حافظه
  - امکان اعلام صوتی بعد از اتمام اندازه‌گیری
 • ترازو کودک بیورر مدل JGS 22 beurer
  امتیاز:
  کد کالا: #11190 سازنده:
  توضیحات: اضافه وزن و چاقی مشکلی است که بسیاری از افراد جامعه با آن دست به گریبان هستند زیرا کاهش وزن و بعد از آن کنترل وزن می‌تواند تاثیر فراوانی در حفظ زیبایی و سلامت داشته باشد. اما کنترل روند کاهش وزن به ابزار خاص خود نیاز دارد و یک شبه اتفاق نمی‌افتد. یکی از ابزارهایی که کمک فراوانی به کنترل وزن می‌کند، ترازو است که با استفاده‌ی روزانه و هفتگی از آن می‌توان تصویری کلی از روند افزایش یا کاهش وزن خود داشته باشیم تا راحت‌تر بتوانیم در طی زمان وزن را کنترل کنیم.
  JGS22 یک ترازوی خانگی با طراحی مورد علاقه‌ی کودکان است. این محصول وزن را برحسب کیلوگرم نمایش داده، همچنین می‌تواند این واحد را به پوند واستون تبدیل کند. بیشینه وزن قابل تحمل 150 کیلوگرم و دقت 50 گرم نشان‌دهنده‌ی گستره‌ی وسیع اندازه‌گیری و دقت بالا است. صفحه نمایش بزرگ JGS22 نیز، خواندن وزن را آسان‌تر می‌نماید. برای این ترازو سیستم خاموشی خودکار در نظر گرفته شده است، بدین معنی که پس از پایین آمدن از روی آن، ترازو خاموش می‌شود. برای روشن کردن این محصول، باید یک باتری لیتیومی در آن قرار دهید. JGS22 فاقد قابلیت اندازه‌گیری شاخص‌های سلامتی است. باتوجه به امکانات ذکر شده، از این ترازو می‌توانید برای مصارف خانگی استفاده کنید.

  مزایا:
  تکنولوژی روشن شدن سریع
  عملکرد تارا(توزین بدون محاسبه وزن ظرف)
  دارای دقت اندازه گیری 50 گرم
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689