برچسب ها
ریش تراش ماشین ریش تراش ماشین اصلاح Philips Panasonic Remington پاناسونیک فیلیپس رمینگتون

ریش تراش

« 28 نتیجه »
 • ماشین ریش تراش رمینگتون F3800
  امتیاز:
  کد کالا: #10224 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح رمینگتون F3800 یکی دیگر از ریش تراش‌های فویلی این کمپانی است که مجهز به تکنولوژی دوفویلی می‌باشد. هرکدام از فویل‌های این دستگاه به صورت جداگانه انعطاف پذیر بوده که سری آن اجازه‌ی تغییر شکل به روی برآمدگی و تو رفتگی های صورت شما را می‌دهد.
  این دستگاه دارای سری‌هایی قابل شستشو است. همچنین این ریش تراش دارای خط زن بالا جهنده است که به راحتی می‌توان با آن خط ریش ایجاد کنید.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل پیشرفته - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 960 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 40 دقیقه - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  چراغ نشانگر شارژ - جای دست ضد لغزش
 • ماشین ریش تراش رمینگتون F4800
  امتیاز:
  کد کالا: #10225 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح رمینگتون F4800 یکی دیگر از ریش تراش‌های فویلی این کمپانی است که مجهز به تکنولوژی دوفویلی است. هرکدام از فویل‌های این دستگاه به صورت جداگانه انعطاف پذیر است که سری آن اجازه‌ی تغییر شکل به همراه برآمدگی و تو رفتگی های صورت شما را می‌دهد. انرژی این دستگاه از باتری قابل شارژ تامین می‌شود و دارای سری‌هایی قابل شستشو است. در ضمن این ریش تراش دارای خط انداز بالاجهنده است که به راحتی می‌توانید با آن خط ریش ایجاد کنید.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش چرخشی - جنس تیغه: تیتانیوم - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 960 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 30 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  تکنولوژی حرکت خطی و انعطاف : فویل های انعطاف پذیر مجزا و سر متحرک به طرفین - چراغ نشانگر شارژ - جای دست ضد لغزش - خط زن چند حالته
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک مدل ES-RT60
  امتیاز:
  کد کالا: #10231 سازنده:
  توضیحات: ریش تراش ES-RT60 پاناسونیک، همان طور که از نام آن مشخص است جزو سِری‌های پر طرفدار، با کیفیت و مشتری پسند این کمپانی بشمار می‌آید و با 3 تیغه‌ی فویلی برای اصلاحی یکدست طراحی شده است.
  بر روی بدنه‌ی این دستگاه علاوه بر دکمه‌ی روشن/خاموش صفحه نمایشی برای نشان دادن وضعیت شارژ دستگاه تعبیه شده است. به همراه این ماشین اصلاح یک استند شارژ قرار دارد که پس از 1 ساعت به طور کامل شارژ شده و 45 دقیقه پس از هر بار شارژ قابلیت استفاده شدن دارد.
  از مزایای این مدل می‌توان به مقاومت آن در برابر آب و رطوبت اشاره کرد که استفاده از ES-RT60 را در محیط‌های مرطوب و حمام ممکن کرده است.
  نوع طراحی این دستگاه کاملا ارگونومیک بوده و مانع سر خوردن آن در دست می‌شود.


  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - دارای استند شارژ
  سایر ویژگی‌ها:
  دارای پایه خشک کن/شارژ - دارای نشانگر وضعیت شارژ - دارای 3 تیغه ی فویلی نازک
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES-RT53
  امتیاز:
  کد کالا: #10232 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح ES-RT53 پاناسونیک دارای 3 تیغه‌ی فویلی است که تیغه های داخلی 30 درجه آن اصلاحی یکدست را برای کاربر به همراه دارد.
  این دستگاه علاوه بر حالت خشک در حالت مرطوب یا همان استفاده با کف، ژل و ... نیز قابل استفاده است.
  طراحی ارگونومیک این مدل مانع سر خوردن آن به هنگام استفاده می‌شود. بر روی بدنه‌ی این دستگاه علاوه بر دکمه‌ی روشن/خاموش نمایشگر LCD ای نیز تعبیه شده است. این نمونه قابلیت استفاده به مدت 45 دقیقه بدون اتصال به برق را نیز دارد.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  دارای دور موتور 10000 دور در دقیقه - دارای 3 تیغه ی فویلی - دارای نمایشگر LCD - دارای ولتاژ 100/240
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES-RT30
  امتیاز:
  کد کالا: #10233 سازنده:
  توضیحات: ریش تراش ES-RT30 پاناسونیک، همان طور که از نام آن مشخص است جزو سری‌های پر طرفدار، با کیفیت و مشتری پسند این کمپانی بشمار می‌آید و دارای 3 تیغه‌ی فویلی برای اصلاحی یکدست طراحی شده است.
  بر روی بدنه‌ی این دستگاه علاوه بر دکمه‌ی روشن/خاموش صفحه نمایشی برای نشان دادن وضعیت شارژ دستگاه تعبیه شده است. سری این مدل منعطف بوده و با سرعت موتور 10000 دور در دقیقه اصلاحی سریع‌تر را برای مصرف کننده به همراه دارد.
  نوع طراحی این دستگاه کاملا ارگونومیک بوده و مانع سر خوردن آن در دست می‌شود.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  دارای 3 تیغه ی متحرک با زاویه 30 درجه - دور موتور 10000 دور در دقیقه
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES4036
  امتیاز:
  کد کالا: #10235 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح پاناسونیک ES4036S با سرهای دوتایی شناور با دور موتور 8800 دور در دقیقه به‌صورت دقیق و راحت روی خطوط صورت حرکت می‌نماید. این مدل ریش تراش ضد آب بوده و سری آن نیز به‌صورت مجزا قابل جدا شدن و شستشو است.
  این دستگاه قابلیت اتصال به برق شهری و استفاده بدون سیم را دارد و بعد از هربار شارژ کامل 36 دقیقه بدون سیم قابل استفاده است و می‌تواند به زیبایی و به صورت یکدست موها را اصلاح کند.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 36 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  سرعت 8800 دور در دقیقه - دارای چراغ نشانگر شارژ
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES4033
  امتیاز:
  کد کالا: #10236 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح پاناسونیک ES4033S با سرهای دوتایی شناور با دور موتور 8800 دور در دقیقه به‌صورت دقیق و راحت روی خطوط صورت حرکت می‌نماید. این مدل ریش تراش ضد آب بوده و سری آن نیز به‌صورت مجزا قابل جدا شدن و شستشو است.
  این دستگاه قابلیت اتصال به برق شهری و استفاده بدون سیم را دارد و بعد از هربار شارژ کامل 21 دقیقه بدون سیم قابل استفاده است و می‌تواند به زیبایی و به صورت یکدست موها را اصلاح کند. نوع طراحی این دستگاه کاملا ارگونومیک بوده و از سر خوردن و خستگی دست حین استفاده جلوگیری می‌کند.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 480 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 21 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  دارای 2 تیغه‌ی فویلی - سرعت 8800 دور در دقیقه - دارای چراغ نشانگر شارژ
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES-SA40
  امتیاز:
  کد کالا: #10237 سازنده:
  توضیحات: ماشین اصلاح پاناسونیک ES-SA40 با طراحی بسیار زیبا و مخصوص نسل جوان، یک ریش‌تراش با یک تیغه متحرک ضد آب است که قابلیت انعطاف برای حرکت بر روی خطوط و انحناهای صورت دارد. همچنین دارای تیغه خط زن و مرتب‌سازی برای اصلاحی یکدست و ایده آل است.
  این مدل از جمله ماشین اصلاح‌هایی است که قابلیت اصلاح با فوم را برای اصلاحی نرم و آسان فراهم می‌کند و با طراحی زیبا و خوش‌دست بر اساس فرم دست آقایان یکی از محبوب‌ترین نوع ریش‌تراش‌ها از کمپانی پاناسونیک به شمار می‌آید.
  این دستگاه دارای استند شارژ است و به صورت شارژی و بدون سیم قابل استفاده می‌باشد.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 480 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 21 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - دارای استند شارژ
  سایر ویژگی‌ها:
  امکان هفت بار اصلاح صورت با هر بار شارژ کامل
 • ماشین ریش تراش پاناسونیک ES-LV65
  امتیاز:
  کد کالا: #10243 سازنده:
  توضیحات: ریش تراش ES-LV65 دستگاهی است فوق قدرتمند که با 5 تیغه از جنس آلیاژ نقره و سری انعطاف پذیر و قابل چرخش به 4 طرف به راحتی روی صورت حرکت می‌کند و اصلاحی یکدست را ایجاد می‌کند. این مدل مجهز به برنده‌ترین تیغه‌ها به آلیاژی از نقره است که با بهره گیری از تکنولوژی نانو با زاویه 30 درجه اصلاحی سریع و کامل را برای مصرف کننده به همراه دارد.
  صفحه نمایش کریستال مایع چند منظوره از ویژگی‌های دیگر این ریش تراش می‌باشد که بر روی آن میزان درصد کاهش یا افزایش شارژ، مدت زمان اصلاح، نیاز به تعویض و نیاز به شستشو و سیستم تمیز کننده با چراغ آبی نمایش داده می‌شود. تنها تفاوت این دستگاه با مدل ES-LV95-S نداشتن دستگاه نگهداری و شستشوی سریع است که مانند استند شارژ نیز عمل می‌کرد.

  مشخصات:
  تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: آلیاژ نقره - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه - دارای امکان شارژ شدن سریع - مدت شارژ سریع: 5 دقیقه - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم)
  سایر ویژگی‌ها:
  توری قوس دار سر ریش تراش برای حرکت به روی انحنا و خطوط صورت و اصلاح کوتاهترین موهای صورت - دور موتور 14000 دور دردقیقه برای اصلاحی پر سرعت و تمیزتر - تیغه پیرایش دقیق سبیل و خط ریش با بالاترین سرعت - قابلیت تمیز شدن تیغه ها با امواج صوتی Sonic Vibration - دارای صفحه نمایش کریستال مایع چند منظوره
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689