تشکچه و پتوی برقی

« 14 نتیجه »
 • Medisana HDW
  امتیاز:
  کد کالا: #11779 سازنده:
  توضیحات: پتو گرمایی مدیسانا Medisana HDW
  پتوی حرارتی
  دارای 4 درجه تنظیم دما
  خاموشی خودکار پس از 180 دقیقه
  طراحی دو رنگ
  قابل شستشو توسط خشکشویی
  سایز : 180 * 130 Cm
  وزن : 1٫7 کیلوگرم
  برق مصرفی : 120 وات
  منبع تغذیه : 220-240ولت 50 هرتز
 • تشکچه برقی بیورر HK35
  امتیاز:
  کد کالا: #11241 سازنده:
  توضیحات: تشکچه HK35 بیورر دارای جنس کتان و ابعاد 40x30 سانتی متر است.
  این تشکچه قابلیت تنظیم در 3 دمای مختلف را دارد و دارای سیستم خاموش شدن خودکار پس از 1.5 ساعت استفاده است. همچنین امکان کنترل گرمای بیش از حد (BBS) است که اطمینان و امنیت کامل را به مصرف کننده می‌دهد.
  این تشکچه را می‌توان با ماشین لباسشویی و تا حداکثر دمای 40 درجه‌ی سانتی گراد شست.

  ویژگی ها:
  -دارای دو شاخه جداشونده و پریز
  - چراغ نمایش عملکرد
 • تشکچه برقی بیورر HK45
  امتیاز:
  کد کالا: #11242 سازنده:
  توضیحات: تشکچه HK45 بیورر دارای جنس کتان و ابعاد 33x44 سانتی متر است.
  این تشکچه قابلیت تنظیم در 3 دمای مختلف را دارد و می‌تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی به دمای مورد نظر برسد و دارای سیستم خاموش شدن خودکار پس از 1.5 ساعت استفاده است. همچنین امکان کنترل گرمای بیش از حد (BSS) است که اطمینان و امنیت کامل را به مصرف کننده می‌دهد. این تشکچه را می‌توان با ماشین لباسشویی و تا حداکثر دمای 40 درجه‌ی سانتی گراد شست.

  ویژگی ها:
  - دارای دو شاخه جداشونده و پریز
  - چراغ نمایش عملکرد
 • تشکچه برقی بیورر مدل HK63
  امتیاز:
  کد کالا: #11243 سازنده:
  توضیحات: تشکچه HK63 بیورر دارای جنس کتان و ضد آب در ابعاد 30x40 سانتی متر است که مغناطیسی و ضد روماتیسم بودن از بهترین محسنات این مدل بیورر بشمار می‌آید.
  این تشکچه قابلیت تنظیم در 3 دمای مختلف را دارد و می‌تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی به دمای مورد نظر برسد.
  HK63 دارای سیستم خاموش شدن خودکار پس از 1.5 ساعت استفاده است. همچنین امکان کنترل گرمای بیش از حد (BSS) است که اطمینان و امنیت کامل را به مصرف کننده می‌دهد. این تشکچه را می‌توان با ماشین لباسشویی و تا حداکثر دمای 30 درجه‌ی سانتی گراد شست.

  ویژگی ها:
  - دارای 6 مغناطیس یکپارچه برای عملکرد میدان مغناطیسی
  - مورد توصیه پزشکان روماتولوژی
 • تشکچه برقی بیورر مدل HK115
  امتیاز:
  کد کالا: #11244 سازنده:
  توضیحات: بعد از یک روز کاری و فعالیت مداوم، اولین حسی که تجربه می‌کنیم، خستگی است. افراد برای برطرف کردن خستگی کارهای مختلفی انجام می‌دهند؛ تماشای یک برنامه‌ی مورد علاقه، گپی با دوستان و خانواده، رفتن به یک مکان دیدنی. تمام این موارد می‌توانند به رفع خستگی کمک کنند. ولی از آنجایی‌که بیشتر حس خستگی از کم شدن انرژی و ایجاد ضعف در ماهیچه‌ها ناشی می‌شود، انجام فعالیت‌هایی که بتواند این ضعف را از بین ببرد سودمند خواهد بود.
  تشکچه‌ی برقی HK115 ساخته شده از مواد نرم «میکروفایبر» (Microfiber)، قابلیت تنظیم دما در 6 درجه‌ حرارت مختلف را دارد. با توجه به میزان خستگی و ضعف می‌توان آن را در دماهای مختلف استفاده کرد. در صورت کثیف شدن این محصول، آن را از طریق ماشین لباسشویی نیز می‌توان با حداکثر دمای 30 درجه سانتی‌گرادبه‌راحتی شست. همچنین سیستم خاموشی خودکار پس از یک ساعت و نیم، HK115 را خاموش می‌کند. همچنین این مدل دارای یک چراغ LED نشانگر برای نمایش وضعیت دما است. سیستم گرمایش سریع توربو موجب سریع‌تر گرم شدن این محصول و رسیدن دمای آن به میزان مورد نظر می‌شود. HK115 برای افرادی که یک تشکچه‌ی برقی با امکانات پیشرفته نیاز دارند، مناسب است.

  ویژگی ها:
  - بسیار نرم و راحت با قابلیت حالت پذیری با بدن
  - دارای دکمه LED مبتکرانه
 • تشکچه برقی بیورر مدل HK65
  امتیاز:
  کد کالا: #11245 سازنده:
  توضیحات: یکی از محصولات پیشرفته‌ی شرکت «بیورر» (Beurer) که طیف وسیعی از کاربران عادی و بیماران را در بر می‌گیرد، HK65 است. این محصول قابلیت تنطیم دما و گرمایش سریع متناسب با وضعیت جسمی فرد را دارد. در صورت کثیف شدن، می‌توان آن را با استفاده از ماشین لباسشویی تا حداکثر دمای 30 درجه‌ی سانتی‌گراد شست. همچنین قابلیت خاموشی خودکار HK65 را پس از 1 ساعت و نیم استفاده کردن، خاموش می‌کند. محافظ گرمای BSS مانع از ایجاد آسیب به بافت بدن در دمای بالا می‌شود. این ویژگی‌ها HK65 را برای استفاده‌ی بیماران و افراد عادی مناسب ساخته است.
 • تشک برقی بیورر مدل UB33
  امتیاز:
  کد کالا: #11300 سازنده:
  توضیحات: برخی از بیماران برای اینکه دوره‌ی درمان خود را تکمیل کنند، نیاز دارند که مدت زمان زیادی را در بستر بمانند. طولانی شدن مدت درمان ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد؛ حس حرارت در ناحیه‌ی تحت فشار، مشاهده‌ی قرمزی، زخم کوچک و به مرور زخم‌های عمیق‌تر و بزرگ‌تر. همه‌ی این‌ها عوارضی هستند که تحت عنوان زخم بستر معرفی می‌شوند.
  تشک برقی UB33 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) تولید شده، تک نفره است. در این مدل از مواد طبیعی مختلف از قبیل کتان و پشم استفاده می‌شود تا بعد از استهلاک، کاملا به چرخه‌ی طبیعت بازگردد. همچنین با استفاده از قابلیت تنظیم دما می‌توان زخم‌های سطحی و عمیق را درمان کرد. UB33 قابلیت شستشو را نیز دارد.
  این مدل به سیستم ایمنی BSS مجهز است. سیستم BSS با کابل‌های گرمایی بسیار پیشرفته و سنسور الکترونیکی در دمای بالا ایمنی استفاده از تشک برقی را فراهم می‌کند. با توجه به امکانات ذکر شده، اگر به یک تشک برقی با امکانات مناسب نیاز دارید، UB33 را می‌توانید انتخاب کنید.
 • پتوی برقی بیورر HD90
  امتیاز:
  کد کالا: #11278 سازنده:
  توضیحات: HD90 پتویی از جنس اکرلیک در ابعاد 130x180 سانتی متر است.
  این مدل بیورر جزو نمونه‌هایی با سایز بزرگ است که قابلیت تنظیم در 6 دمای متفاوت را دارد و توان مصرفی آن برای گرمایش 110 وات است.
  HD90 دارای سیستم ایمنی خاموش شدن خودکار بوده که پس از 3 ساعت به طور خودکار گرما را قطع می‌کند. همچنین امکان کنترل میزان گرما یا همان BSS برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد پتو را نیز دارد.
  از نظر شکل ظاهری و جنس این مدل جزو نمونه‌هایی است که با بیشتر سلیقه‌ها مطابقت دارد. این پتو را می‌توان در ماشین لباسشویی و با دمای آب 30 درجه‌ی سانتی گراد شست.
 • پتوی برقی بیورر HD100
  امتیاز:
  کد کالا: #11279 سازنده:
  توضیحات: HD100 پتویی از جنس اکرلیک در ابعاد 150x200 سانتی متر است.
  این مدل بیورر جزو نمونه‌هایی با سایز بزرگ است که قابلیت تنظیم در 6 دمای متفاوت را دارد و توان مصرفی آن برای گرمایش 150 وات است.
  HD100 دارای سیستم ایمنی خاموش شدن خودکار بوده که پس از 3 ساعت به طور اتوماتیک گرما را قطع می‌کند. همچنین امکان کنترل میزان گرما یا همان BBS برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد پتو را نیز دارد.
  از نظر شکل ظاهری و جنس این مدل جزو نمونه‌هایی است که با بیشتر سلیقه‌ها مطابقت دارد.

  ویژگی ها:
  -دارای دو شاخه جداشونده و پریز
  - چراغ نمایش عملکرد
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689