تب سنج و دما سنج

« 6 نتیجه »
 • تب سنج پستانکی بیورر مدل JFT20
  امتیاز:
  کد کالا: #11192 سازنده:
  توضیحات: یکی از دغدغه‌هایی که اکثر مادران برای اندازه‌گیری دمای بدن فرزندان‌شان دارند مقاومت آن‌ها در برابر این کار است اما وسیله‌ای که ظاهری جذاب داشته باشد این کار آسان‌تر می‌کند.
  دماسنج JFT20 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) ساخته شده است، ظاهری کودکانه دارد که رنگ‌ها و فرم جذاب‌ش می‌تواند مورد علاقه‌ی کودکان باشد. این محصول به‌ شکل پستانک طراحی شده است که با مکیدن آن توسط کودک دمای دهان به آن منتقل شده و پس از مدت زمان کوتاهی دمای بدن نوزاد را اندازه‌گیری می‌کند.
  برای این محصول دقت سنجش 0.1 درنظر گرفته شده، که این دقت برای اندازه‌گیری دمای بدن دقت مناسبی است. این مدل قابلیت خاموشی خودکار دارد که آن را پس از مدت زمان کوتاهی استفاده نکردن خاموش می‌کند. یکی از ویژگی‌های مثبت JFT20، ضدآب بودن آن است زیرا با قرار گرفتن آن در دهان و مرطوب شدن‌اش هیچ آسیبی به آن نمی‌رسد. برای این تب‌سنج یک حافظه در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می‌توان تغییرات دمای بدن را دنبال کرد همچنین با بالا رفتن دمای بدن از حد مجاز هشدار دمای غیرمجاز به‌صدا در می‌آید. درپوش محافظ که برای این محصول در نظر گرفته شده، آن را در برابر کثیف شدن محافظت می‌کند.

  ویژگی ها و مزایا:
  امکان ضدعفونی
  امکان شستشو در آب
  دارای محدوده سنجش از 34 تا 42 درجه سانتی گراد
  دارای دقت اندازه گیری یک دهم درجه
  مجهز به هشدار دمای غیر مجاز
 • دما سنج و تب سنج دیجیتال بیورر مدل FT45
  امتیاز:
  کد کالا: #11193 سازنده:
  توضیحات: دماسنج FT45 بیورر نمونه‌ای ساده و مناسب برای تمامی اعضای خانواده است که از طریق تماس سر این دستگاه با سطح پوست پیشانی میزان حرارت بدن را با دقت مناسبی سنجیده و از طریق صفحه‌ی LCD که در بدنه تعبیه شده نمایش می‌دهد. این مدل دماسنج قادر به ذخیره‌ی ضبط آخرین نتیجه در خود است و برای نمایش دما به حدود 7 ثانیه زمان نیاز دارد و طی زمان لازم برای تماس با پوست و اندازه‌گیریدما را به شما اعلام می‌کند. واحد اندازه‌گیری دما در این مدل، سانتی‌گراد و فارنهایت است.

  جیوه فلزی سمی و بسیار خطرناک می باشد،به هیچ وجه استفاده از ترمومترهای جیوه ای را مجاز ندانسته و توصیه نمی شود.
  ترمومترهای 2013 بیورر آلمان خطر مسمومیت کودک دلبندتان را از میان برداشته و صنعت دیجیتال را به خانه شما می آورد
  کلیه عملکردهای ترمومتری مدل 2013 این محصول منطبق با طراحی مهندسین آلمانی می باشد

  ویژگی ها و مزایا:
  مشخصه محصول : عملکرد دماسنجی گوش و پیشانی
  صفحه نمایش بزرگ با نمایش سانتی گراد و فارنهایت
  قابلیت ضد عفونی شویندگی
  دارای خاموشی خودکار
  دارای یک عملکرد حافظه
 • تب سنج دیجیتال شش کاره بیورر مدل FT65
  امتیاز:
  کد کالا: #11194 سازنده:
  توضیحات: عملکرد 6 دستگاه در یک دستگاه :
  این دماسنج برای اندازه گیری دمای گوش داخلی که البته مقدار دقیق تری خواهد بود،پیشانی که البته اندازه گیری آن راحت و سریع تر است،تب سنجی برای زمانی که کودک یا بزرگسال بیماری در منزل داریم و ترمومتری سطوح برای زمانی که مطمئن نیستیم دمای مثلا شیشه شیر نوزاد مطلوب هست یا نه و سایر قابلیت های مفید دیگر مانند عملکرد دکتر برای چراغ سبز بی مشگل و قرمز تب دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

  دماسنج دیجیتالی FT65 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) تولید شده است، می‌تواند برای اندازه‌گیری دمای بدن و محیط به‌کار رود. این محصول دارای یک سری است که با نزدیک قرار دادن آن نسبت به گوش، پیشانی و سطوح می‌توان دمای آن‌ها را اندازه‌گیری کرد. همچنین FT65 به سیستم خاموشی خودکار مجهز است که دماسنج را پس از مدت زمان کوتاهی استفاده نکردن خاموش می‌کند؛ ویژگی‌ای که به طول عمر دستگاه می‌افزاید. برای اندازه‌گیری دمای سطوح و مواد مایع باید همانند اندازه‌گیری دمای بدن دماسنج را نزدیک آن‌ها قرار داد. بالا بودن دمای بدن از حد طبیعی توسط سیستم هشدار دمای غیر مجاز اعلام می‌شود تا فرد را از بروز تغییرات در وضعیت سلامت بدن آگاه کند.10 حافظه برای (FT65) در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می‌توان به تصویر کلی از تغییرات دمای بدن دست یافت. همچنین این محصول دارای نمایش‌گر تاریخ و زمان و صفحه نمایشگر بزرگ است که استفاده از دماسنج را آسان‌تر می‌کند. هرچند که این محصول ضدآب نیست، اما امکاناتی دارد که آن را برای مصارف خانگی و حرفه‌ای مناسب می‌سازد. بنابراین اگر به دنبال یک دماسنج با امکانات مناسب برای اندازه‌گیری دمای بدن هستید، FT65 را می‌توانید انتخاب کنید. FT65 یک دماسنج دیجیتال با نحوه‌ی سنجش گوش،پیشانی و سطوح، با صفحه نمایش بزرگ، قابلیت خاموشی خودکار، هشدار دمای غیر مجاز و امکان ذخیره‌ی 10 دمای مختلف در حافظه‌اش است.

  ویژگی ها و مزایا:
  آلارم تصویری دما به صورت شکلک های راهنما
  اندازه گیری و نمایش به سانتی گراد و فارنهایت
  تب سنجی دقیق از گوش،تب سنجی سریع و راحت از پیشانی، دماسنجی سطوح
  بدون خطر آلایندگی جیوه و مسمومیت های ناشی از جیوه
  قابلیت ضد عفونی کردن دستگاه
  دکمه عملکرد اتوماتیک خاموش
  کار با باتری قلمی
  شرکت گارانتی کننده: آرمین درمان
  مدت گارانتی: 2سال
 • تب سنج بیورر مدل FT78
  امتیاز:
  کد کالا: #11211 سازنده:
  توضیحات: یکی از چالش‌هایی که اکثر مادران با آن روبرو هستند اندازه‌گیری دمای بدن کودکان‌شان است، بنابراین وسیله‌ای که بتواند این کار را برای‌شان آسان‌تر کند، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. FT78 با سری کوچک‌اش برای اندازه‌گیری این دما مناسب است. با قرار دادن سری باریک این محصول در گوش کودک می‌توان دمای بدن را اندازه‌گیری کرد. سری‌های FT80 قابل تعویض است که این موضوع از امکان ایجاد عفوت در گوش در صورت کثیف بودن سری آن جلوگیری می‌کند. در صورت بالا بودن بیش از حد دمای بدن، هشدار دمای غیر مجاز به‌صدا در می‌آید. برای FT78 نه عدد حافظه در نظر گرفته شده است که امکان مشاهده‌ی تغییرات دمای بدن در شرایط مختلف را ارایه می‌دهد. همچنین اعلان صوتی که پس از اندازه‌گیری دما به‌صدا در می‌آید استفاده از این محصول را آسان‌تر کرده است.

  ویژگی ها و مزایا:
  - امکان اندازه‌گیری آسان
  - دارای قابلیت تعویض کلاهک
  - امکان هشدار دمای غیر مجاز بالاتر از 37.5 درجه‌ی سانتی‌گراد
  - امکان نمایش درجه‌ی حرارت در 2 حالت فارنهایت و سانتی‌گراد
  - دارای 9 حافظه
  - امکان اعلام صوتی بعد از اتمام اندازه‌گیری
 • تب سنج و دماسنج نوری غیرتماسی رزماکس HC700
  امتیاز:
  کد کالا: #11516 سازنده:
  توضیحات: شخصات و نحوه عملکرد دماسنج نوری غیرتماسی رزماکس HC700 از سری جدید محصولات کمپانی رزماکس سوئیس برای سنجش غیرتماسی و دقیق دمای بدن و اشیاء با استفاده از فناوری جدید نوری (Telephoto) دقت سنجش بالا از فاصله 10 سانتیمتری افراد و یا اشیاء ظرف1ثانیه را امکانپذیر ساخته است. از این دستگاه می توان برای مقاصد مختلف سنجش دما در کلیه مراکز درمانی و کلینیکی و همچنین در منزل توسط کاربران خانگی استفاده نمود. ویژگیها: سنجش دمای اجسام و بدن انسان سنجش سریع ظرف 1 ثانیه سنجش غیرتماسی از فاصله 10 سانتیمتر دارای آلارم مخصوص پس از اتمام سنجش امکان انتخاب و تنظیم واحد سنجش بین سانتیگراد و فارنهایت دارای 9 فضای حافظه داخلی برای ثبت و بازخوانی نتایج دارای نورپس زمینه - سهولت سنجش در نورکم و یا تاریکی خاموشی خودکار در صورت عدم استفاده نمایشگر باتری ضعیف دقت بالا تشخیص و اعلام خودکار در صورت اشتباه کاربری حین سنجش امکان سنجش دمای بدن و تب فرد از روی پیشانی و یا شقیقه مناسب برای استفاده برای مادران برای سنجش های مواد غذایی کودک از جمله شیر داخل شیشه قابل استفاده در بیمارستانها، مراکز بهداست، قرنطینه، فرودگاهها و کارخانجات گارانتی: 1سال کشورمبدا: سوئیس
 • تب سنج بیورر مدل FT 90
  امتیاز:
  کد کالا: #11195 سازنده:
  توضیحات: جزییات فنی:

  ترمومتر پیشانی 3 کاره
  اندازه گیری تقریبا در 7 ثانیه
  نمایش دما به صورت سانتیگراد و فارنهایت
  بدون شیشه و بدون جیوه
  امکان ضد عفونی
  دارای نمایشگر بزرگ و خوانا
  دقت اندازه گیری در محدوده 37 تا 39 درجه سانتیگراد 0.1
  دقت اندازه گیری در محدوده 35.8 تا 37 درجه سانتیگراد 0.2
  دقت اندازه گیری در محدوده 39 تا 41 درجه سانتیگراد 0.1
  دارای یک جایگاه حافظه
  خاموشی خودکار
  هشدار صوتی پس از پایان سنجش
  دارای 2 باطری نیم قلمی 1.5 ولت
  مدت گارانتی: 2 سال
  شرکت گارانتی کننده: آرمین درمان
 
support
در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید با ما تماس بگیرید.
از ساعت 9 تا 17:
021-44436400
از ساعت 17 تا 24:
09193168689