چلینو

شنبه 04 آذر 1395

امن، به روز، شیک، مقرون به صرفه

کمپانی Chelino بهترین محصولات مخصوص کودکان را با قیمتی مقرون به صرفه مستقیما به بازار کشورهای آفریقایی و اروپایی و آسیایی وارد می کند.

چلینو

تمامی محصولات کمپانی Chelino به دلیل کیفیت بالا و ویژگی های منحصر به فرد آنها، به این کشورها وارد شده و با توجه به مرغوبیت جنس و به روز بودن آنها و همچنین بر مبنای نوع و کاربرد آنها برای سنین مختلف طبقه بندی شده است تا موجبات رضایت کودکان و همچنین والدین آنها را را فراهم سازد.

کمپانی Chelino در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی واقع شده است و زیرمجموعه ی مرکز بین المللی عرضه ی محصولات کودک می باشد و یک مرکز توزیع جهانی به شمار می آید و به علاوه، به طور بسیار دقیقی مدیریت و اداره می شود. این کمپانی، دارای یک نمایشگاه بزرگ است که در آن طیف گسترده و متنوعی از محصولاتش را از طریق ویترین های مجلل در معرض دید مشتریان قرار می دهد و همچنین قادر است که سفارشات متنوعی را متناسب با درخواست مشتریان آماده کند.

کمپانی Chelino، متعلق به برادران عیسی می باشد و توسط آنها مدیریت می شود، احساس نزدیکی قلبی که نشاءت گرفته از رابطه خانوادگی آنها بوده و همچنین وجدان کاری جدی ای که حاکم بر عملکرد این کمپانی می باشد، موتور محرک شروع تجارت این کمپانی در سال 1995 و همچنین ادامه یافتن آن تا امروز با بیش از 50 کارمند که در پیشبرد و رشد روز افزون این کمپانی موثرند شده است.

همچنین این کمپانی به کیفیت همه محصولات خود مفتخر است و این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمام محصولات دارای بالاترین کیفیت و استاندارد اروپا هستند و مورد آزمایش قرار گرفته اند و به علاوه تمامی کالاهای وارداتی (به آفریقای جنوبی) قبلا در اروپا تست شده اند و جدیدترین تأییدیه های ECE را دریافت کرده اند.

Chelino، نامی تجاری است که مختص آفریقای جنوبی ایجاد شده است. شعار این کمپانی موکدا متمرکز بر کیفیت و مقرون به صرفه بودن می باشد.

"بالاترین کیفیت با پایین ترین هزینه"