تاریخچه بیورر

شنبه 09 آبان 1394

کمپانی Beurer در سال 1919 میلادی در شهر اولم آلمان آغاز به فعالیت نموده است.

کمپانی Beurer در سال 1919 میلادی در شهر اولم آلمان آغاز به فعالیت نموده ا ست. شروع بکار این کمپانی با وسایل گرمازا از قبیل پتوهای برقی و نیز اطوهای برقی بوده است.

امروزه محصولات این شرکت بالغ بر 120 مورد میباشد که شامل نبولایزر ، دستگاه تست قند خون، دستگاه اندازه گیری فشار خون، ترمومتر (اندازه گیری تب) ، پتوی برقی، ترازوهای آشپزخانه و حمام و همچنین ساعت پالس.

مهمترین اصلی که ضامن موفقیت بلند مدت شرکت بیورر شده است نوآوری و تصمیم در وارد شدن به عرصه تولید فیلدهای جدیدی از محصولات بیورر بوده است که در جهت دستیابی به این امر، شرکت بیورر امروزه به عنوان پیشگام در سطح بازارهای اروپا و جهان مطرح می باشد.


مراحل پیدایش بیورر:

 1919: تاسیس بیورر: که همچنان تحت کنترل و رهبری خانواده موسس آن میباشد.

1987: گسترش دامنه ی محصولات: شروع به کار به عنوان کاملترین ارائه دهنده در بازار سلامت و رفاه .

1988:راه اندازی مانیتور فشار خون و تب سنج؛

-   فشار سنج بیورر: تولید مانیتورهای فشارسنج بازویی و مچی برای بررسی دقیق تر و ایمن تر سلامتی میباشد که شما به سادگی میتوانید بسیاری از کارها را برای سلامتی تان انجام دهید.

-   تب سنج بیورر: تب یک واکنش دفاعی کاملا طبیعی بدن به عفونت است که با ترمومترهای (تب سنج های) بیورر میتوانید این دوره از تب را به دقت با اندازه گیری منظم پیگیری کنید.

1992: راه اندازی و تولید محصولات در مجارستان

2002: گسترش محصولات شرکت بیورر به عنوان یک ارائه دهنده کامل خط تولید ترازو

-    ترازوهای بیورر: ورزش کافی، یک رژیم غذایی سالم و احساس وزن خوب و سالم برای سلامتی شما ضروری است. استفاده از ترازوهای بیورر به شما برای رسیدن به وزن مناسب یا حفظ کردن وزن مورد نظرتان کمک میکند.

2005: گسترش دامنه محصولات بیورر به زیبایی و تناسب اندام

-    با مجموعه محصولات زیبایی بیورر تمام خواسته ها برای مراقبت و سلامت از سر تا پا در خانه به انجام می رسد.

2006: گسترش دامنه محصولات بیورر به پالس ساعت    

-     ورزش کافی و منظم برای سلامتی شما ضروری است. بیورر طیف گسترده ای از ساعت های پالس را به شما ارائه میدهد که برای کنترل تمرینات مطلوب و برای محافظت در برابر استرس های نامناسب با قابلیهتای مختلف از قبیل سنجش ضربان قلب، نمایش مصرف کالری و چربی، تست تناسب اندام و کرنومتر و ....... به شما کمک میکند.

2007: راه اندازی بیورر پزشکی علاوه بر دستگاه اندازه گیری قند خون

-    موضوع دیابت از آنچه که اکثر مردم تصور میکنند، آدمهای بیشتری را تحت تاثیر قرار میدهد. کارشناسان می گویند افزایش ابتلا به دیابت نسبت به سالهای گذشته بیشتر میباشد. با دستگاههای اندازه گیری قند خون بیورر میتوانید برای پیشگیری از این بیماری و یا کنترل آن آمادگی داشته باشید.

2008: ایجاد ساختار وسیعی در زندگی، پزشکی، زیبایی، درمان و ورزش

2008: گسترش دامنه محصولات نبولایزر

-    نبولایزرها به سهولت تنفس در بیماری آسم و دیگر بیماریهای راه هوایی مانند برونشیت و ذات الریه کمک می کند

2010: شروع مناسبی از زندگی با تولید محصولات مراقبت از کودکان بیورر؛ : Janosch by Beurer  

-    ترازوهای کودک: رشد فیریکی کودک به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد. به همین دلیل است که کنترل وزن به طور منظم مهم است. همراه با ترازوهای مخصوص کودک بیورر، شما همیشه قادر به مراقبت از وزن کودک خود برای رشد سالم او  خواهید بود.

-    تب سنج های کودک: تب یکی از مکانیسم های دفاعی طبیعی بدن است. اما نیاز به نظارت مستمر و درمان بالقوه به ویژه در مورد نوزادان و کودکان کوچک دارد .تب سنج های بیورر برای پدر و مادر اطلاعات قابل اعتمادی از درجه حرارت بدن کودکشان را ارائه میدهد.

2012: مجموعه محصولات زیبایی و مراقبت از بدن بیورر با شراکت ویژه و خاص مجله ELLE

-    محصولات زیبایی پوست و مو بیورر: تولید خط محصولات زیبایی در کمپانی بیورر با همکاری و طراحی ELLE میباشد که یکی از مجلات بانفوذ در زمینه مد در دنیا میباشد. احساس خوب در پوست خود را طیف گسترده ای از محصولات ELLE توسط بیورر تجربه کنید.

 -    دستگاههای ماساژ بیورر: ماساژ شیاتسو نشات گرفته از آسیا و شامل یک ماساژ آرامش بخش همراه با فشار آرام به انگشتان، شست و یا کف دست میباشد که محصولات ماساژ  بیورر شیاتسو تقلید این نوع ماساژ میباشد.


    محصولات مرتبط