سل آسا چیست؟


با توسعه اینترنت و شبکه های ارتباطی، روشهای قدیمی و ناکارآمد یافتن و خرید کالاها غیر منطقی و پر هزینه است. تصور کنید در دنیایی که هرروز کالاها با مشخصات جدید به بازار عرضه می شود دیگر مراجعه به یک فروشگاه یا یک بازارچه نمیتواند شما را مطمئن سازد که بهترین کالا با بهترین قیمت را خریده اید. زیرا در یک فروشگاه یا بازارچه دیگر که شما به آن سرنزده اید ممکن است کالایی با مشخصات بهتر و با قیمت مناسب تر وجود داشته باشد.

در زندگی امروزی اکثر مردم فرصت کافی برای مراجعه به یک فروشگاه یا بازارچه در یک مکان دور از دسترس را ندارند، چه رسد به اینکه به چندین محل مراجعه کنند و بخواهند کالاهای مورد نیاز خود را بیابند. از این رو اینترنت و فضای مجازی تبدیل به یک نمایشگاه دائمی برای کسب اطلاع از کالاهای موجود در بازار و مشخصات آنها شده است. فروشگاه اینترنتی سل آسا بخشی از این نمایشگاه بزرگ است که وظیفه ارائه مستقیم کالا به مصرف کننده نهایی را بر عهده دارد. آنچه ما را از سایر همکاران متمایز می کند احساس مسئولیت در ارائه کالای با کیفیت و اصل به مشتری می باشد.

مشتریان با هوش و حسابگر با بررسی دقیق همه جنبه ها و هزینه های خرید حضوری به راحتی در خواهند یافت که خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای هزینه کمتر و اطمینان خاطر بیشتری می باشد.


تحقیقات مستمر در بازار

کارشناسان بازرگانی در فروشگاه اینترنتی سل آسا همواره با تحقیق در مورد کالاهای مختلف و ارتباط با واردکنندگان و تولید کنندگان اصلی کالاها تلاش دارند تا اجناس با کیفیت را به بهترین قیمت برای ارائه به شما عزیزان فراهم کنند. از این رو بخش بازرگانی و خدمات مشتریان سل آسا همواره با روی باز آماده شنیدن نظرات مشتریان و تامین کنندگان کالاها می باشد. یقین داشته باشید نظرات و راهنمایی های شما عزیزان چراغ راه ما خواهد بود.


یک فروشگاه معتبر برای تامین کنندگان اصلی

حضور مستمر ما در فضای مجازی نه تنها به مشتری امکان بررسی و انتخاب کالاهای ارئه شده در Sellasa.com را میدهد بلکه تولیدکنندگان و وارد کنندگان می توانند مکان مناسب برای ارائه کالاهای خود را بیابند و صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های پخش در سطح فروشگاههای شهر صورت بگیرد که در نهایت به کاهش قیمتها منجر خواهد شد که به نفع مشتریان و مصرف کنندگان خواهد بود.


نرم افزار سایت سل آسا

نرم افزار و سایت فروشگاه اینترنتی سل آسا کاری از شرکت نیک پندار آسیا است که بافلسفه راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر نرم افزار و ایده های نوین کسب و کار به بازار وارد شده است. برای آشنایی بیشتربا محصولات و خدمات این شرکت میتوانید به آدرس www.nickpendar.com مراجعه کنید.